Fight club Petros osvojio 7 medalja na prvenstvu Srbije u boksu!

Posted on

30.06.2022 u Kruševcu održano je državno prvenstvo u boksu za pionire, kadete I juniore. Fight Club Petros nastupio je sa 7 takmičara I osvojio isto toliko medalja! Jovana Damjanović ponela je laskavu titulu pionirskog prvaka Srbije u boksu, dok je 5 naših boraca obezbedilo titulu vicešampiona. David Damjanović osvojio je bronzu. U konkurenciji od 60 […]

Kadetski prvak Srbije i najbolji takmičar prvenstva u K1 disciplini Nikola Marinković, napada zlato u Zaječaru!

Posted on

Predstojećeg vikenda u Zaječaru održaće se prvenstvo Srbije u full contact disciplini. Naš najbolji kadet Nikola Marinković, posle zlata i titule najboljeg kadeta Srbije u disciplini K1, pokušaće da osvoji titulu i u najstarijoj disciplini kik boksa, full contact-u! Podsetimo da mladi kik bokser već ima titulu pionirskog i kadetskog prvaka Srbije u Savate-u kao […]